Okna drewniane

Dla osób ceniących sobie stylowość, prestiż i elegancję okna drewniane to oczywisty wybór. Szlachetność drewna w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że okna odznaczają się wyjątkowym pięknem, trwałością i funkcjonalnością.

Profil
Produkowane przez nas okna jednoramowe wykonane są w technologii DJ-68 lub DJ-78. Oferujemy okna typowe i nietypowe w dowolnych kształtach (łukowe, okrągłe, trójkątne, trapezowe).

Drewno
Stosujemy wysokiej jakości bezsęczną kantówkę (sosnową, mahoniową - meranti, dębową) klejoną z trzech warstw na grubość. Zewnętrzne warstwy lite lub łączone na długość (mikrowczepy).

Okucia
Wszystkie okna wyposażamy w okucia obwiedniowe niemieckiej firmy ROTO (NT, Patio Life, Outwards), uważane za jedne z najlepszych w Europie. W wyposażeniu standardowym klamki ROTO lub HOPPE

Szyby
W standardzie stosujemy pakiety 2-szybowe ze szkłem niskoemisyjnym, wypełnione argonem (współczynnik przenikania ciepła k=1.1). Na życzenie klienta montujemy: wkłady 3-szybowe (k=0,5 lub k=0,6), bezpieczne, antywłamaniowe, antisol, refleks i inne.

Farby
Do impregnacji i lakierowania powierzchni drewna używamy produktów takich marek jak SIKKENS, RHENOCOLL, SIGMA, GORI. Gwarantują one wysoką trwałość i estetykę powłoki, a także znakomitą ochronę przed grzybami, wilgocią oraz działaniem warunków atmosferycznych.

Uszczelki
Stosujemy wymienne uszczelki skrzydłowe firm SCHLEGEL (Q-Lon) oraz DEVENTER, zapewniające optymalne doszczelnienie okna.

Dodatki
Na życzenie nasze okna wyposażamy w szprosy, nawiewniki (m.in. AERECO, VENTAIR), zabezpieczenia antywłamaniowe, elementy ozdobne, itp.
W ofercie posiadamy również parapety drewniane.

Okno z ozdobami  Okna drewniane DJ-68  Okno ze szprosami wewnątrzszybowymi złotymi
Zestaw balkonowy drewniany  Drzwi balkonowe łuk  Okno łukowe  Białe okno dwurzędowe z drewna
Okno trapezowe do lukarny  Drzwi tarasowe drewniane  Okna w kamienicy